Zëvendës kryetari i LSI-së, Luan Rama ka mbledhur strukturat e LSI-së në qytetin e Skraparit ku foli për fillimin e një procesi riorganizimi tërësor të LSI-së

" Revanshi politik nuk i tremb dot qytetaret e Skraparit. Nga Skrapari po nisim nje proces riorganizimi tërësor te LSI-se. Protestat qytetare jane institucion ne demokraci dhe LSI mbështet çdo protestë qytetare" citohet të jetë shprehur Luan Rama informon zyra e shtypit e LSI-se.

 

/Ora News.tv/