Atyre u pëlqen që të provokojnë fansat me foto me përmbajte të larta erotike. Dhe për një kohë të gjatë nuk kemi publikuar imazhe të tyre në kufijt e censurës.

Nga Neë York, ku po drejton një fushatë reklamuese, Belen Rodriguez shfaqi një sharm të papërmbajtshëm e veshur me një pulovër të kuqe ndërsa ekspozonte gjoksin. 

Nga ana tjetër Wanda Nara replikoi gjysmë e zhveshur me bodysuit të kuqe. 

Kush tërheq më shumë vëmendjen bomba brune apo bjonde?

Klikoni ketu per te pare FOTOGALERINE

/Ora News.tv/