Ylli i futbollit Neymar ka sfiduar temperaturat e ulta.

Veshur vetëm me një palë pantallona të shkurtra dhe me kapelen e Babagjyshit ai ka pozuar i ulur mbi dëborë.

Të mërkurën futbollisti do të zhvillojë ndeshjen e shumëpritur kundër Real Madritit, por çfarë do të thotë PSG nëse do të sëmuret para sfidës?!

/Ora News.tv/