Një nëna ka mbetur e shkouar kur u ngrit në mes të natës duke menduar se kishte nevojë për të shkuar në tualet por lini binjakë në mënyrë të papritur.

Beth Bamford nga Stoke-On-Trent pretendon se nuk e kishte idenë se ishte shtatzënë sepse ende i vinin menstruacionet dhe mendoi se shtimi në peshë ishte thjesht  'yndyrë'.

21-vjeçarja ka edhe dy fëmijë të tjerë Elsa-Mae  3-vjeç dhe Alivia 2-vjeç me të dashurin Andy Morris, 22 vjeç.

Kur Beth vuri re që do lindte, e tmerruar mori në telefon ambulancën dhe shërbimet emergjente. Ajo solli në jetë Freya dhe Willow.

Beth ishte vizituar shumë herë tek mjeku i saj duke menduar se ishte e sëmurë, por as ata nuk e kuptuan se ishte sepse ishte shtatzënë.

Ajo pretendon se nuk kishte shenja të shtatzënisë.

/Ora News.tv/