Fifi heq dorë nga flokët brunë. Këngëtarja e njohur vendosi që të bëjë një ndryshim në paraqitje këtë sezon veror.

Me anë të disa postimeve në Instagram, ajo ka treguar se është kthyer në bjonde. Nuk dihet nëse do mbajë këtë pamje për një kohë të gjatë po është thjesht imazh për ndonjë klip muzikor.

Fifi e shoqëroi lookun e ri me këngën e Ledri Vulës “MEM”, ku publikoi një video dhe e shoqëroi me tekstin: “Pse po m’shtin me u bo dreq?”

Ndërkohë fansat e kanë pëlqyer pamjen e këngëtares duke e komplimentuar se i shkojnë shumë.

Tags