Deputeti i PS-së, Pjerin Ndreu i ftuar në "Arena" nga Dritan Hila në Ora News, thotë se Partia Demokratike sajon për të implikuar Fatmir Xhafajn për mbështetje ndaj të vëllait.

Ndreu: Ka dy tentativa të PD-së për ta implikuar Xhafën në suporte për të vëllain. Pas dështuan me atë ndryshimin e nenit, dolën tek videoja. Duan patjetër ta implikojnë Xhafën me mbështetje ndaj të vëllait, duke qenë ministër i Brendshëm, ndërkohë që vazhdon aktivitetin kriminal. Gjithë qëllimi ky është, dhe sajojnë. Deri tani vetë Babalja e di të vërtetën.


/Ora News.tv/