Keylor Navas është i njohur për instiktet dhe për pritjet fantastike që bën me klubin madrilen, po këtë herë portieri ka zgjedhur të dhurojë spëktakël edhe në stërvitje.

Gjatë një video promovuese për kompaninë “Adidas”, ai pret një penallti me sytë e mbyllur.

Përballë tij u ishte freestylerin i njohur spanjoll Jesus, i njohur si ‘Delantero 09’.


Video nga spoti publicitar :

/Ora News.tv/