Elvana Gjata këtë vit e festoi ditëlindjen me një recital ku kishte të pranishëm disa nga figurat më të njohura të show bizz-it shqiptar.

 Ndër to nuk mungonte as Jonida Maliqi, e cila duket se gëzon një miqësi të hershme me Elvanën.

 Në një postim në Instagram krahas fotos me Elvanën, Maliqi shkruan: “Për mua do të mbetesh përherë e vogla e ëmbla e talentuara që falë mbështetjes së familjes tënde të mrekullueshme dhe pasionit të madh e punës së devotshme ke arritur majat e karrierës si artiste e mirëfilltë.
Suksese zemer! @elvanagjataaaa

/Ora News.tv/