Ato janë dy supermodele dhe motrat Hadid dinë sesi të pushtojnë pasarelat.

Bella dhe Gigi kanë sfiluar përkrah njëra-tjetërës në shfaqen e modës së Brandon Maxëell.

22 vjeçarja Gigi mahniti  e veshur me një fustan me gëzof me ngjyrë të kuqe dhe të bardhë. Ndërsa motra e saj më e vogël Bella  shkëlqu me një fustan kadifeje të kuqe me një rrip në bel.

Dy motrat e famshme do të sfilojnë gjatë gjithë shfaqjes së shumëpritur të  New York Fashion Week.

Klikoni ketu per te pare FOTOGALERINE

/Ora News.tv/