Kalifornia e Jugut është përballur me mot shumë të keq këto ditë dhe modelja e njohur ka gjetur mënyrën e duhur për tu mbrojtur.

Kendall Jenner është shfaqur tepër provokuese me një fotografi nudo në kopertinën e revistës Harper’s Bazaar.

E veshur me një mushama të tejdukshme, 22-vjecarja duket shumë seksi e ulur në një kolltuk të kuq. Ajo është ndër modelet më të suksesshme që merr shpesh rreziqe për të bërë fotografi në pozicione të ndryshme dhe me veshje tjera.


2018! Harper’s Bazaar @harpersbazaarus & @solvesundsbostudio

A post shared by  Kendall (@kendalljenner) on

/Ora News.tv/