Kryetarja e LSI-se Monika Kryemadhi e ftuar në 360 grade jep këtë koment për Sali Berishën dhe Ilir Metën.

Monika Kryemadhi: Berisha është për tu adhuruar për energjinë që ka.  Ka një energji të jashtëzakonshme. Sigurisht që doktori prodhon më shumë lajm seç prodhojmë ne të tjerët. Ne kishim një marrëveshje. Duhej të ishim shumë të rezervuar në deklaratat tona si kryetar partish dhe doktori është zgjedhje tjetër. Nuk mund të thuash që nuk e suportojnë. Ndjejnë adhurim. Si për Ilir Metën. Unë vij këtu dhe ju më pyesni për atë.

/Ora News.tv/