Moderatorja e njohur Jona Spahiu i dha fund beqarisë mbrëmjen e së dielën.

Ajo u martua me të dashurin e saj prej disa vitesh, me gazetarin Frenkli Ymeri. Moderatorja shtatzënë lidhi nyje në një ceremoni sekrete. 

Jona nuk bëri publike ditën e dasmës dhe deri të martën nuk ka postuar asnjë foto nga dita e saj e veçantë.

Por më në fund ka vendosur të thyejë heshtjen duke publikuar disa çaste nga dasma.

E veshur me fustanin e bardhë ku bie në sy barku i rrumbullakosur, Jona duket shumë e bukur.

/Ora News.tv/