Kiara Tito dhe Butrint Imeri kanë qenë në titujt e faqeve rozë për romancën e tyre, të cilën nuk e kanë konfirmuar asnjëherë.

Duket se janë lodhur nga takimet e fshehta dhe kanë vendosur ta bëjnë lidhjen publike. Ishte Butrinti ai që publikoi fotografinë krah moderators shqiptare.

Të dy duken të kombinuar mirë në veshje teksa qëndrojnë në një fushë golfi.

“Hajt hajt”, shkruajtën ata në fotografinë e postuar në Instagram. Ky është titulli i ri i këngës së Butrintit, ku nuk dihet nëse Kiara do provojë të këndojë apo do jetë thjesht figurante.

/Ora News.tv/