Bukuroshja e shfaqjes reality, Megan Barton Hanson ka dalë topless për setin fotografik para se të hynte në shtëpinë e madhe.

Modelja seksi nga Essex bëri disa fotografi provokuese që ta bëjnë më të njohur për meshkujt. 24-vjeçarja ka përdorur vetëm një këmishë dhe të mbathura të zeza.

Para se të hynte në vilë, Megan kishte qëllim të merrte vëmendjen e djemve dhe të ndihej e ndryshme nga vajzat e tjera.

"Mendoj se e vecanta ime është paraqitja që kam. Vajzat tjera janë më të tonifikuara, ndërsa unë jam e mbushur. Kam më shumë gjoks dhe pak bark. Jam shumë e vërtetë", tha ajo

/Ora News.tv/