Një tjetër lojtar i kombëtares shqiptare ka shfaqur hapur mbështetjen  për kandidimin e Armando Duka për kreun e ri të FSHF-së.

Mesfushori i cili aktivizohet në kampionatin grek, me skuadrën e Janinës, përmes një video të postuar në "Instagram"  i ka uruar fitoren presidentit aktual të Federatës.
Në Instagram Lila shkruan:

"Te uroj me zemer te fitosh dhe suksese. Na ke udhehequr drejt endrrave tona te femijerise
##suksesePresident@armand_duka"

/Ora News.tv/