Rihanna nuk ka turp kur bëhet fjalë për të guxuar me veshjen.

Dhe këngëtarja e provoi këtë me veshjen e saj të tejdukshme në festivalin muzikor Coachella.

Ylli i muzikës ka ndarë fotografitë me fansat ndërsa zgjedhja e saj u komentua shumë.

Ajo mbante veshu një fustan ngjyrë kafe që ngjante si çarçaf dhe çizme të gjata sipër gjurit.

Padyshim guxuar shumë këtë herë Rihanna./Ora News.tv/