Mbretëresha Bey në pritje të fëmijës së 4-rt?

Beyonce është në një turne muzikor botëror së bashku me bashkëshortin e saj Jay Z.

Por fansat e këngëtares mendojnë se ylli i popit është në pritje të një fëmije.

Fansat spekuluan në mediat sociale se Mbretëresha Bey është shtatzënë. Me video dhe foto të ndryshme ata mbështetën mendimin e tyre ndërsa burime për revistën Star zbuluan se ylli i popit është shumë e lumtur mbi lajmin e shtatzanisë.

Ajo çafrë ka ngritur dyshimet tek fansat është veshja e Beyonce në turneun Run II, ku çifti ka planifikuar 48 shfaqje në mbarë botën.

" Beyonce duket shtatzënë përsëri. Ajo ka veshur vetëm xhaketa në turne,"-shkruajti një fans në Twitter.


/Ora News.tv/