Artistja më e re në treg, Tayna ka sjellë projektin më rë ri muzikor "Columbiana" në bashkëpunim me reperin Don Phenom.

Të dy kanë vetëm pak kohë që janë bërë pjesë e tregut shqiptar dhe kanë vendosur që të sjellin një këngë për marijuanën, rrobat luksoze dhe femrat seksi.

Nuk ka munguar një diss ndaj atyre që arrijnë sukses vetëm me linjat trupore pa u lodhur aspak. Teksti është punuar nga vetë artistët, Don Phenom, këngëtari nga Shkodra që jeton në Prishtinë dhe nga Tayna.

Kjo është kënga e dytë për Taynën, me të cilën po përpiqet që të bëhet pjesë e emrave të muzikës shqiptare.

 

/Ora News.tv/