Këngëtarja Loredana Zefi ka vetëm dy javë që ka publikuar këngën "Labyrinth" dhe duket se po përgatit hitin e rradhës.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku duket më ndryshe se asnjëherë. Loredana është e kuruar në detaje, por vihet re ndryshimi i saj tek flokët.

Reperja ka zgjedhur që këtë herë të eksperimentojë me kacurrelat, duke mbetur besnike e bjondes.

Ndërsa në një postim në Instastory, Loredana shkruajti: "Çfarë po kthehet tek ju?"

Nuk dihet ende nëse reperja po punon për një projekt të ri muzikor.

/Ora News.tv/