Ylli i Barcelonës Lionel Messi do të mirëpresë në jetë një tjetër djalë me bashkëshorten e tij Antonella Roccuzzo.

Dhe tani futbollisti ka konfirmuar emrin e djalit dhe do të quhet Ciro.

Në tetor të vitit të kaluar zbuloi se familja e tij do të shtohej me një anëtar.

Ciro pritet që të lindë në fund të shkurtit ose në fillim të marsit. Ai do të mirëpritet në jetë nga prindërit deh tij dhe dy vëllezërit më të mëdhenj Thiago dhe Mateo.

/Ora News.tv/