Aktori i njohur Neritan Liçaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se qeverisja aktuale e Edi Ramës nuk ka çfarë ofron më dhe duhet të largohet.

Liçaj: Unë mendoj se nuk ka çfarë ofron më qeveria Rama. Dhe në kundërshtim me atë çfarë ka thënë kryeministri se do të iki kur të dua unë, kam përshtypje se nuk do t'i realizohet Skënderbeut kjo dëshirë. Do të ikë kur të duam ne. Nuk ka çfarë i ofron më këtij vendi dhe mendoj se qeverisja e fundit e Ramës është kjo. 


/Ora News.tv/