Ajo u vu nën qendër të opinonit të fansave pasi shkoi për të ndjekur Coachellan vetëm dy muaj pasi solli në jetë vajzën e tij.

Dhe Kylie Jenner tregoi anën e saj të mëmësisë të enjten ndërsa ndau momente me vajzën e saj Stormy.

Ylli i televizoneve publikoi një fotografi duke u kujdesur për vogëlushen në Instagram. 

20-vjeçarja  mban Stormyn në krahë duke admiruar ftyrën e saj.

/Ora News.tv/