Vetëm 10 ditë pas lindjes së vajzës së saj Stormy, Kylie Jenner iu është kthyer punës.

Miliarderja më e vogël në botë duket në top formë. Linjat e saj trupore duken perfekte.

20-vjeçarja është fotogafuar ndërsa po zyrë. Jenner ëstë manjate biznesi dhe drejton një linjë jashtëzakonisht të sukseshme make up-i.

Ylli i klanit Kardashian mbajti të fshehtë shtatëzaninë dhe zbuloi lindjen e vajzës së saj me Travis Scott në një video në Instagram, ku tregoi çdo detaj dhe eksperiencë gjatë këtyre 9 muajve.

/Ora News.tv/