Kylie Jenner i ka blerë një dhuratë të shtrenjtë ditëlindje një prej fansave të saj më të mëdhenj.

Ylli i The Life of Kylie suprizoi fansin Johnny Cyrus, i cili mbushi 21 vjeç.

Johnny pothuajse është gjithmonë i pari në eventet e Kylie, që ka sjellë një miqësi të bukur midis të dyve.

Ai ka blerë një sërë mallrash nga biznesi i 20-vjeçares dhe ka bërë një tatuash për të.

Dhurata që mori? Një çantë Louis Vuitton me vlerë 2.010 dollarë.

/Ora News.tv/