Pas disa baladave, këngëtarja e njohur shqiptare, Fifi që u shfaq fillimisht në muzikë me tekste rap do të rikthehet përsëri me një të tillë.

Në një intervistë për Pop Culture ka treguar se kënga do titullohet Krimineli i Zemrës dhe një pjesë e tekstit është “Veten pse pe nal me m’dasht mu?”

Kënga do jetë në bashkëpunim me disa vajza, një prej të cilave është violinistja Albana Leka. Ende nuk ka punuar për klipin por e pret me padurim publikimin e kësaj kënge.

Gjithashtu u fol për intervistën për ‘Why Not’ nga Roza Lati që u komentua gjatë kushti i meshkujve për tu dobësuar, gjë që ajo nuk e ka zbatuar asnjëherë.

Pavarësisht kësaj tregoi se ka nisur një dietë të dobësohet prej një problemi në palcën kurrizore.

/Ora News.tv/