Teksa po zhvillonte ceremonia hapëse e Botërorit të Rusisë, këngëtari i famshëm britanik, Robbie Williams, ngre gishtin e mesit, drejtuar kamerës teksa këndonte.

Ky veprim duket i çuditshëm, dhe nuk dihet arsyeja e këtij veprimi nga ana e këngëtarit, që po jepte spektakël gjatë performimit të tij.

/Ora News.tv/