Kudo që shkon ylli i Hollowood kujdeset që vajzat e saj të ti ketë gjithmonë me vete.

Dhe Angelina Jolie kaloi mbrëmjen e së mërkurës në një nata gala në Nju Jork e shoqëruar nga vajzat e saj Shiloh Nouvel dhe Zahara Marley.

Fituesja e çmimit Oskar u shfaq në The National Board of Review Awards Gala me fëmijët e saj. 

Vajza 11-vjeçare Shiloh kishte krahun me allçi për shkak të një incidenti të ndodhur. Të treja erdhën shumë fine dhe elegante të veshura me të zeza.

Aktorja mori në çmimin National Board of Review’s Freedom of Expression Award për filmin First They Killed My Father.

Mbrëmja ishte një kremtim për të gjithë familjen, pasi vajza Zahara mbushi të hënën 13 vjeç.

/Ora News.tv/