Këngëtari Butrint Imeri u përfol gjatë për lidhjen me Kiara Titon, por në pushime e shoqëron një vajzë tjetër.

Në videot që hodhi sot në Instagram, duket një vajzë brune që nuk ngjan aspak me moderatoren. Megjithatë, postimet që kanë bërë së fundmi Kiara dhe Butrinti i bëjnë të gjithë të dyshojnë se janë bashkë.

Asgjë nuk dihet rreth tyre vajzës brune apo lidhjes së tyre. Ndoshta janë më shumë persona në pushime dhe vajza mund të jetë mikeshë e tyre. 

Ka dyshime që është partnerja e re e Butrinti, por ende nuk është konfirmuar.

/Ora News.tv/