Kryeministri Edi Rama prej ditësh po pushon së bashku me bashkëshorten e tij dhe djalin e vogël Zaho në jug të Shqipërisë.

Mbrëmjen e sotme ai ka shijuar perëndimin e diellit në Dhërmi.

Rama, Zaho dhe Linda duken mjaft të lumtur dhe të relaksuar teksa dorë për dore përshkojnë shëtitoren.

 

/Ora News.tv/