Kris Jenner iu është përgjigjur pyetjes nëse do të martohet sërish.

Ylli i televizoneve ka thënë: Kurrë mos thuaj kurrë.

Kris u martua për herë të parë me Robert Kardashian nga viti 1978-1991 dhe bënë katër fëmijë së bashku: Kourney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian dhe Rob Kardashian.

"Një nga keqardhjet e mia më të mëdha është se ajo martesë u shpërbë,"-i tha Jenner për Harvey Levin në një episod të Fox's OBJECTified.

Jo shumë kohë pas divorcit në vitin 1991, Kris u martua me atletin Bruce Jenner (tani transgjinori Caitlyn Jenner) dhe kanë dy vajza së bashku Kylie e Kendall Jenner.

Të dy njoftuan ndarejn në tetor të vitit 2013 dhe dhe pastaj përfunduan divorcin e tyre në dhjetor 2014.

Jenner ka shkatuar thashetheme se është fejuar me të dashrin e saj Corey Gamble.

/Ora News.tv/