Jeremy Meeks, i njohur si krimineli seksi u komentua gjatë për ndarjen nga bashkëshortja me të cilën ka dy fëmijë dhe lidhjen me trashëgimtaren e Top Shop, Chloe Green.

Të dy kanë disa muaj që shijojnë dashurinë, por duket se kanë vendosur të shkojnë në një fazë tjetër.

Jeremy dhe miku i ngushtë i Chloe, Vas Morgan janë fotografuar duke parë unaza luksoze në një vitrinën e një argjendarie. 

“Chloe dëshiron të bëhet nënë”, tha një burim i brendshëm për Dailymail.

Mbetet për tu parë nëse cifti do finalizojë romancën me martesë për të krijuar familje.

/Ora News.tv/