Trashëgimtarja e “Topshop” duket më e dashuruar se kurrë me ‘kriminelin më të bukur në botë’, Jeremy Meeks dhe mesa duket hapi tjetër i tyre do të jetë martesa. 

Chloe Green shpreson se një martesë midis tyre do të vijë së shpejti, vetëm disa muaji pasi ish-krimineli u nda nga bashkëshortja e tij pas 8 vitesh martesë.

“Chloe dhe Jeremy janë shumë të dashuruar dhe po mendojnë martesën,”-tha një burim për Us Weekly. "Chloe nuk do të ketë një fëmijë me Jeremy derisa ata të jenë të martuar".

Jeremy pas lirimit nga burgu, u lidh me 33-vjeçaren, pavarësisht se ishte i martuar.

/Oranews.tv/

/Ora News.tv/