Komentatori arab nuk fsheh dot emocionin kur Lionel Messi shënoi mbrëmjen e djeshme 

Goli i Lionel Messi, 5 minuta nga fundi vendosi në kasafortë fitoren e Barcelonës. 

Dy gola të Suarez dhe një i të "përhershmve" Paulinho e Messi i kanë mjaftuar Barcelonës për të përmbysur Real Sociedadin dhe për të thyer "tabu-në" Anoeta. 

/Ora News.tv/