Gazetari Bledian Koka i ftuar në "360 Gradë" në Ora News u përfshi në debate me avokatin Spartak Ngjela për krimin dhe reformën në drejtësi.

Ngjela: Ka diferencë në këtë polemikë dhe intelekt. Mund të jesh shumë lart ti, nuk të ndjekim dot.

Koka: Ti vazhdo me teoritë romantike të reformës në drejtësi. Është e drejta jote, por realiteti është tjetër.

Ngjela: Pa motiv nuk nxirret. Ka të tjerë që i nxjerrin.


/Ora News.tv/