Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj ka shkëmbyer puthje në buzë me një femër. Në një postim të publikuar në Instastory, ajo duket se si afrohet për të shkëmbyer tymin me mikeshën e saj Adorela.

Duket sikur vajzat kanë bërë një takim buzësh pasi janë shoqe të mira, gjë që kuptohet nga përshkrimi i këngëtares që shkruan: "She's my ride or die baby girl".

Dihet se Beatrix ka patur një lidhje dashurie me një djalë, e cila u bë publike dhe mori fund. Pasi tregoi se e përjetoi shumë rëndë, bukuroshja nga Kosova tha nëpër intervista se nuk do tregonte më asgjë nga jeta e saj sentimentale.

/Ora News.tv/