Këngëtarja e njohur, Morena Taraku ka përfunduar në spital, por nuk dihet arsyeja.

Me anë të një postimi në Instastory, ajo ka treguar se është e shtrirë në një krevat ku po merr infusion gjaku, por nuk ka dhënë detaje të tjera.

Kujtojmë se bukuroshja shqiptare ka vetëm pak ditë që ka publikuar këngën “Femnat”. Bashkëpunimi i saj me DJ PM dhe DJ Dagz ka arritur mbi 1 milionë klikime.

/Ora News.tv/