Reperi më i ri në tregun shqiptar, Don Phenom ka marrë vëmendje të madhe për hitet muzikore që ka sjellë kohët e fundit.

Ka patur intervista të ndryshme ku ka folur për jetën personale, këngët si dhe për jetën sentimentale. Këtë herë u bë pjesë e rubrikës 60 sekonda nga Prive ku rrëfeu se cilën femër do fuste në krevat.

Pyetje: Po të kishe mundësi, kë do fusje në krevat cdo natë?

Don Phenom: Mbretëreshën e Anglisë.

Dhe pse është rritur në Bronx të Nju Jorkut dhe ka zgjedhur të kthehet për të jetuar në Shqipëri, duket se ai dashuron Anglinë dhe mbretëreshën Elizabeth.

/Ora News.tv/