Kate Upton duket më seksi se kurrë për fushatën e re ti bikinit për Yamamay.

Supermodelja e Sports Illustrated dukej mjaft tërheqëse ndërsa ekspozoi format e saj trupore për koleksionin e ri  të Sculpt Collection for Summer 2018.

Padyshim që ka qenë një zgjdhje e duhur, pasi 25-vjeçarja bjonde ka një trup perfekt dhe di të reklamojë më së miri.


/Ora News.tv/