Supermodelja Kate Upton i dha fund beqarisë në fillim të nëntorit. 

Ajo u martua me lojtarin e bejsbollit Justin Verlande në Toskanë, Itali. Dhe fotografi të reja nga dasma e tyre e ëmbël janë publikuar nga revista Vogue. 

Supermodeja e veshur me vello dukej si një princeshë në përralla.

25-vjeçarja duket mjaft e dashuruar me bashkëshortin e saj.

Klikoni ketu per te pare FOTOGALERINE

/Ora News.tv/