Ajo është një modele e njohur ndërkombëtarisht. 

Dhe Kate Upton është shaqur më seksi se kurrë duke pozuar me të brendshme për koleksionin e pranverës 2018 të markës italiane Yamanay.

25-vjeçarja ekspozoi format e saj trupore perfekte dhe dukej mjaft tërheqëse.

Padyshim që bomba bjonde e vërteton më së miri arsyen se pse është një supermodele.

Klikoni ketu per te pare FOTOGALERINE

/Ora News.tv/