Gazetari Bledian Koka i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, beson se ka pasur dekonspirim të operacionit të kapjes së sasisë rekord prej 613 kg drogë kokainë.

Koka: Ka një dekonspirim të operacionit. Sepse nuk ka mundësi që me 613 kg drogë të kapet vetëm një magazinier dhe të mos kapet pronari i kompanisë së bananeve dhe ky është debati./Ora News.tv/