Një djalë që kapi të dashurën e tij duke e tradhëtuar ka befasuar me veprimin e tij.

Mariano, 20 vjeç, nga Argjentina shkoi në një festë dhe pa të dashurën e tij duke shkëmbyer një puthje pasionante me një tjetër.

Por në vend që të nervozohej, ai vendosi të ulej pranë tyre dhe të bënte një selfie me to ndërsa putheshin.

E dashura e tij nuk e kishte kuptuar se Mariano e kapi në flagrancë derisa ky i fundit postoi foton në Twitter.

"E dashura ime (tami ish-i) nuk e di që kemi ardhur në të njëjtën festë,"-shkroi 20 vjeçari në foto.

/Ora News.tv/