Një gjyshe 88-vjeçare është tronditur kur iu tha se do të shkonte në koncertin e Justin Timberlake.

Video e Bette Maloney kur mbesat i saj i treguan biletat e koncertit u bënë virale.

Maloney u emocionua shumë dhe kur këngëtari i famshëm pa videon e ftoi 88-vjeçaren në prapaskenë.

Por para kësaj në mes të skenës dhe publikut, Justin i tha me mikrofon se e donte shumë.

"Të dua,"-bërtet Justin.

Ndërsa në paraskenë Maloney e pyet nëse bashkëshortja e tij Jessica e kishte problem që ta puthte në faqe dhe padyshim që përgjigja e Justin ishte jo.

"A e ka problem Jessicca nëse të puth në faqe,"-i drejtohet 88-vjeçarja këngëtarit.


/Ora News.tv/