Shumë njerëz reaguan në rrjete sociale pasi këngëtari Jacquees Majorly filmoi një video ku e konsideronte veten mbret të rrymës muzikore RnB.

“Unë dua vetëm ti tregoj të gjithëve se jam mbreti i RnB për këtë gjeneratë. E kuptoj kush ishte më parë dhe çfarë bëri, por tani është rradha ime. Jacquees është Mbreti i RnB”, shkruajti ai në postimin e publikuar në Instagram me 8 dhjetor.

Pothuajse askush nuk e mbështeti në këtë deklaratë të guximshme. Disa i thonin se mbreti vazhdon të jetë Chris Brown, ndërsa të tjerë e pyesnin se kush vdiq që ai të marrë atë titull.

Nuk munguan as ofendimet ku e konsideronin “Mbreti i Hajdutëve”.

 

View this post on Instagram

 
Fuck it !!!

A post shared by  Lamborghini Que (@jacquees) on

/Ora News.tv/