Këngëtarja Bebe Rexha ka prerë flokët dhe është shfaqur në stilin e Marilyn Monroe

Ky ndryshim i look e ka bërë këngëtaren të duket me shumë bukur dhe është mriëpritur nga fansat e saj.

Dhe këngëtarja ka postuar një foto në Instagram me modelin e ri të flokëve duke u treguar ndjekësve se si zgjohet nga gjumi.

Me pantallona të zeza dhe vetëm me stytjena Bebe duket shumë seksi.

/Ora News.tv/