Publikohet videoja e momentit kur Ralf Gjoni është goditur me bojë të kuqe në trup dhe në fytyrë.

Një djalë ka qenë i ulur tek kafja dhe në momentin kur Gjoni ka dalë nga pallati ai është ngritur dhe e ka qëlluar me bojë të cilën e kishte të vendosur në një shiringë.

 Ngjarja u regjistrua paraditen e sotme në momentin kur Ralf Gjoni po dilte nga banesa për të bërë betimin  në Kuvend.


/Ora News.tv/