Ashtu si çdo mëngjes kryeministri Rama ka uruar të gjithë ndjekësit e tij në Facebook. Këtë të shtunë ai ka zgjidhur një video me vendet me të bukur të Shqipërisë.

Videoja që kryeministri Rama ka përshëndetur shqiptarët është publikuar nga agjencia ndërkombëtare e turizmit, Travel Planet.

"MIRËMËNGJES dhe me këtë prezantim të bukur të Shqipërisë publikuar nga agjencia ndërkombëtare e turizmit, Travel Planet, ju uroj një fundjavë të qetë", shkruan Rama në FB.


/Ora News.tv/