Ish e dashura e Cristiano Ronaldo ka sulmuar ashpër yllin e futbollit,

Jasmine Lennard e ka quajtur sulmuesin e Juventus një psikopat dhe gënjeshtar.

Lennard u bë e famshme në Britaninë e Madhe pasi u shfaq në Big Brother. 

Në një postim në Twitter, ajo u zotua se do ndihmonte Kathryn Mayorga  në akuzat për përdhunim ndaj yllit portugez.

Ajo ishte në një lidhje me futbollistin dhjetë vjet më parë 

/Ora News.tv/