Pas 8 muajsh, Kaltrina Selimi është rikthyer për një tjetër duet me Irkenc Hykën që do prekë zemrat e gjithë të dashuruarve.

Dy artistët kanë publikuar projektin e ri muzikor “Kthema”. Muzika është punuar nga vetë Irkenci, ndërsa teksti është punuar nga Endrit Mumajesi.

Kënga i dedikohet të gjithë historive të dashurisë që marrin fund. Ka raste që njerëzit pendohen nga një romancë e kaluar, gjë që e kanë treguar në këtë projekt Kaltrina dhe Irkenci.


/Ora News.tv/