Në aeroport ka ndodhur një incident për moderatoren italiane, Belen Rodriguez. Bukuroshja është kapur nga paparacët e revistës “Chi” ndërkohë që po ecte për të nisur udhëtimin dhe fustani që kishte veshur i tregoi cdo gjë.

Një fustan i shkurtër me lule tregoi të pasmet e Belen, ndërkohë që ishte e rrethuar nga shërbimi i sigurisë së aeroportit.

Kjo nuk është hera e parë që i ndodh një incident i tillë që i tregon linjat trupore. Thuhet se Belen udhëtoi për në Romë për të qenë e pranishme në emisionin Amici nga Maria de Filippi.

/Ora News.tv/